Dla firm

Nasze usługi

Obecny trudny czas wyklucza imprezy i spotkania firmowe, więc chciałbym zaproponować warsztaty kulinarne online na dowolnie wybranej platformie typu zoom i tym podobne.

Jak wygląda takie spotkanie:
– wybieramy proste menu
– wysyłam listę zakupów do indywidualnego zaopatrzenia lub kompletuję pełny zestaw produktów i wysyłamy do wszystkich uczestników za pomocą jednej z form dostawy bezpośredniej
– warsztaty prowadzimy z mikrofonem nagłownym na kamerze 4K, natomiast wszystkie pytanie kierowane są do osoby przy komputerze, która komunikuje się ze mną
– zapewniam możliwość wyboru win do każdej potrawy i również dostarczenia ich do każdego uczestnika, w tej dodatkowej opcji robimy również szybki warsztat sommelierski z opisem jak dobierać wino do jedzenia tzw. food & wine pairing
– warsztaty prowadzimy standardowo także w języku angielskim
– oferujemy również paczki prezentowe świąteczne np. zestaw win, słodycze, świąteczne potrawy przygotowane przez nas pakowane próżniowo lub w słoiczek
– koszty ustalamy wg liczby uczestników oraz dodatkowych produktów (zakupy/paczki/wino etc.)

Gotujemy po to, aby integrować zespoły. Integrujemy po to, by dobrze gotować w zespole. Naszą ideą jest połączenie fascynującego świata smaków, zapachów i kuchennych tajemnic z zabawą i procesem grupowym, który może przyczynić się do integracji wśród pracowników. Tego typu imprezy firmowe mogą stanowić element polityki wspierania rozwoju organizacji, dla której niezwykle ważne jest zgranie wśród zatrudnionych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą przeprowadzić integrację firmową w miłej i sympatycznej atmosferze w zupełnie nowej przestrzeni. Warsztaty kulinarne i „podróż przez smaki świata” to atrakcyjna alternatywa dla kolejnej wyprawy off-roadowej czy zajęć fizycznych w terenie. Tego typu imprezy integracyjne na pewno na długo zapadną w pamięci kadrze pracowniczej. Nasze propozycje warsztatów są skierowane zarówno do szeregowych pracowników jak i kadry zarządzającej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie z działem HR i szkoleń zaplanować taki rodzaj wydarzenia, które będzie bardzo dobrze dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Jest to wyjątkowy sposób na to, aby impreza integracyjna przebiegła w sposób edukacyjny i pełen dobrej zabawy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów warsztatu lub kolacji.

Imprezy integracyjne, firmowe, plenerowe

Imprezy integracyjne na świeżym powietrzu nie mogą obyć się bez świetnego jedzenia. Przedstawiamy więc nasz najnowszy mobilny grill “smoker”, który może służyć jako kulinarna podstawa szerokiej gamy imprez plenerowych. Wydajność takiego grilla to 1000 steków na godzinę.

Imprezy firmowe oferowane przez nas w Krakowie i na terenie całej Polski:

  • Kolacja firmowa i biznesowa
  • Imprezy firmowe
  • Imprezy integracyjne
  • Kolacje wigilijne i świąteczne
  • Grill firmowy, imprezy BBQ
  • Piknik firmowy
  • Team building
  • Festiwale kulinarne
  • Pokazy gotowania – live cooking
  • Warsztaty kulinarne plenerowe

Kolacja firmowa – Kraków

Poza warsztatami kulinarnymi dla firm (culinary workshops) organizujemy również biznesowe kolacje degustacyjne, które mogą stanowić atrakcyjny punkt Państwa wydarzenia firmowego np. konferencji czy spotkania firmowego. Nasz potencjał organizacyjny umożliwia również przygotowywanie specjalnych pokazów gotowania na żywo (live cooking) np. w ramach eventów firmowych dla klientów czy prezentacji branżowych (we wskazanych przez Państwa lokalizacjach).
Oferujemy również kolacje wigilijne w formie warsztatów kulinarnych w okresie świątecznym.

 

Wszystkie nasze usługi – nieważne, czy to kolacja firmowa, czy impreza integracyjna – oferujemy na terenie miasta Kraków.

Sprawdź dostępność

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją warsztatów kulinarnych lub innych aktywności w naszych przestrzeniach prosimy o zapoznanie się z kalendarzem dostępności, a następnie kontakt z nami w celu szczegółowego ustalenia formy i warunków realizacji współpracy.

Partnerzy