Dla firm

Nasze usługi

Gotujemy po to aby integrować zespoły. Integrujemy po to by dobrze gotować w zespole. Naszą ideą jest połączenie fascynującego świata smaków, zapachów i kuchennych tajemnic z zabawą i procesem grupowym, który może przyczynić się do integracji zespołów pracowniczych i stanowić element polityki wspierania rozwoju organizacji. Naszą ofertę kierujemy do firm i zespołów, które chcą połączyć integrację firmową w miłej i sympatycznej atmosferze w zupełnie nowej przestrzeni. Warsztaty kulinarne i „podróż przez smaki świata” to atrakcyjna alternatywa dla kolejnej wyprawy off-roadowej czy zajęć fizycznych w terenie. Nasze propozycje warsztatów są skierowane zarówno do szeregowych pracowników jak i kadry zarządzającej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie z działem HR i szkoleń zaplanować taki rodzaj wydarzenia, który będzie bardzo dobrze dopasowany do aktualnych potrzeb firmy.

Imprezy integracyjne, firmowe, plenerowe

Imprezy integracyjne na świeżym powietrzu nie mogą obyć się bez świetnego jedzenia. Przedstawiamy więc nasz najnowszy mobilny grill “smoker”, który może służyć jako kulinarna podstawa szerokiej gamy imprez plenerowych. Wydajność takiego grilla to 1000 steków na godzinę.

Imprezy firmowe oferowane przez nas w Krakowie i na terenie całej Polski:

  • Kolacja firmowa i biznesowa
  • Imprezy firmowe
  • Imprezy integracyjne
  • Kolacje wigilijne i świąteczne
  • Grill firmowy, imprezy BBQ
  • Piknik firmowy
  • Team building
  • Festiwale kulinarne
  • Pokazy gotowania – live cooking
  • Warsztaty kulinarne plenerowe

Kolacja firmowa – Kraków

Poza warsztatami kulinarnymi dla firm (culinary workshops) organizujemy również biznesowe kolacje degustacyjne, które mogą stanowić atrakcyjny punkt Państwa wydarzenia firmowego np. konferencji czy spotkania firmowego. Nasz potencjał organizacyjny umożliwia również przygotowywanie specjalnych pokazów gotowania na żywo (live cooking) np. w ramach eventów firmowych dla klientów czy prezentacji branżowych (we wskazanych przez Państwa lokalizacjach).

 

Wszystkie nasze usługi – nieważne, czy to kolacja firmowa, czy impreza integracyjna – oferujemy na terenie miasta Kraków.

Sprawdź dostępność

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją warsztatów kulinarnych lub innych aktywności w naszych przestrzeniach prosimy o zapoznanie się z kalendarzem dostępności, a następnie kontakt z nami w celu szczegółowego ustalenia formy i warunków realizacji współpracy.

Partnerzy

Logo magazynwina
Logo rafawino