Akademia Kulinarna

Warsztaty kulinarne dla każdego

Lubisz gotować w domu i dla przyjaciół ? Oglądasz programy kulinarne i czytasz książki z przepisami? Chciałbyś nabyć nowych umiejętności w kuchni? Twój Kucharz regularnie organizuje różnego rodzaju warsztaty i kursy kulinarne dla osób, które chciałby nauczyć się podstaw gotowania lub poszerzyć swoje umiejętności kulinarne. Nauczymy Cię gotować polski rosół, azjatycki ramen i demi glace, pokażemy jak filetować prawidłowo rybę i smażyć steka, przećwiczymy razem techniki krojenia, pokażemy również jak wykorzystywać przyprawy i alkohol w kuchni. Nauczymy i pokażemy jak prawidłowo dobierać wino do potraw. Przykładowe tematy naszych warsztatów gotowania.

Voucher na warsztaty kulinarne może być również doskonałym pomysłem na prezent dla swoich bliskich – np. z okazji rocznicy ślub czy urodzin. Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym kalendarzem warsztatów i kursów.

Aktualne kursy

Obudzimy w Tobie pasję, krok po kroku pokażemy, jak w domowym zaciszu samemu przygotować najbardziej wyszukane potrawy. Nauczymy Cię jak cieszyć się wspólnym gotowaniem i wreszcie pomożemy odnaleźć swój indywidualny styl kulinarny. Wspólne odkrywanie smaków, tworzenie zaskakujących i niestandardowych kompozycji to podstawa naszej szkoły gotowania. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych warsztatach kulinarnych w Krakowie. Na naszym Facebooku zamieszczamy aktualne propozycje. Jeśli chcielibyście Państwo wziąć w nich udział prosimy o kontakt. Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje programowe ze strony Państwa.

Gotowanie dla każdego

07.09.2015

Warsztaty kulinarne – Bartłomiej Płócienniak


Zapraszamy na warsztaty dla amatorów – miłośników kuchni polskiej. Będziemy gotować z wykorzystaniem warzyw i owoców jesiennych i dobierzemy do naszych potraw najlepiej pasujące wina.

Kup voucher

Jeżeli chcielibyście Państwo sprawić Państwo niespodziankę komuś bliskiemu w postaci Vouchera na warsztaty kulinarne, które odbywają się w naszym Studio prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia szczegółów.

Partnerzy