Usługi dodatkowe

Lotna restauracja

Realizowany przez nas pomysł jest zaczerpnięty z kulinarnej awangardy Londynu. Najważniejsze w naszej idei jest wspólne spędzanie czasu i delektowanie się jedzeniem. Każdy z Klientów może wybrać dowolne, nawet najbardziej oryginalne miejsce, w którym nasi szefowie kuchni przygotują dla grupy przyjaciół, całej rodziny czy zespołu pracowników niespodzianki kulinarne. Wydarzenie jest planowane i komponowane za każdym razem inaczej, w niepowtarzalny i niekonwencjonalny sposób. Kulinarne spotkanie, które każdorazowo odbywa się w innym, niezwykłym miejscu jak np. dach biurowca, stara hala czy park.

Doradztwo dla gastronomii

Dzięki długoletniemu doświadczeniu Bartłomieja Płócienniaka zdobytemu na stanowisku Szefa Kuchni wielu renomowanych restauracji jesteśmy w stanie zaoferować Państwo profesjonalne usługi doradztwa w zakresie przygotowania nowego menu czy specjalistycznego szkolenia Państwa zespołu kucharzy. Nasze działania są planowane aby ich efektem był wzrost zysków z prowadzonej działalności gastronomicznej. Doradzimy i pomożemy Państwu przy otwieraniu nowych projektów biznesowych – restauracji, barów, stołówek. Przygotujemy dedykowane menu uwzględniające specyfikę miejsca i zadbamy o odpowiedni.

Kolacje degustacyjne

Niecodzienne wydarzenie kulinarne z menu degustacyjnym specjalnie przygotowywanym przez międzynarodowy zespół Szefów Kuchni Twój Kucharz. Potrawy i produkty specjalnie selekcjonowane i przygotowywane na tę okazję. Niepowtarzalne wrażania smakowe i wizualne. W ofercie wina dobrane do degustowanych potraw. Atrakcyjna oferta dla najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają nowych innowacyjnych propozycji na spotkanie biznesowe czy firmowe. Formuła kolacji degustacyjnych w Krakowie polecana dla menedżerów szukających pomysłów na ekskluzywne przyjęcie dla swoich klientów – gości zagranicznych.

Imprezy okolicznościowe

Jeżeli mają Państwo pomysł na nietypowe wydarzenie, akcję z elementami kulinariów czy imprezę okolicznościową to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy niezbędny mobilny sprzęt do gotowania (stacje i akcesoria) i wyszkolony w tego rodzaju działaniach zespół kucharzy i obsługi, Imprezy okolicznościowe jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie w każdym wskazanym przez Państwa miejscu nie tylko w Krakowie ale i na terenie Polski.

Partnerzy