Organizacja warsztatów,
eventów i imprez kulinarnych dla firm
Organizacja warsztatów,
eventów i imprez kulinarnych dla firm
Organizacja warsztatów,
eventów i imprez kulinarnych dla firm
Organizacja warsztatów,
eventów i imprez kulinarnych dla firm

Warsztaty kulinarne dla firm, lekcje gotowania - Kraków

O nas

Studio Twój Kucharz I

do 35 osób / warsztaty - degustacje - imprezy firmowe

Studio Twój Kucharz ulokowane w Krakowskim Magazynie Wina to miejsce przygotowane specjalnie do prowadzenia różnorodnych aktywności kulinarnych. W otwartej nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni możemy realizować komfortowo warsztaty kulinarne dla firm czy spotkania dla grup do 35 osób. Proponujemy różne programy, inspirowane kuchniami świata, a także popularnymi trendami kulinarnymi. Wyposażenie pozwala nam przeprowadzać lekcje gotowania, niezależnie od poziomu doświadczenia uczestników. Oferujemy wprowadzenie teoretyczne, a także możliwość praktycznego przetestowania swoich umiejętności. Warsztaty kulinarne dla firm mają cel nie tylko edukacyjny, ale przede wszystkim integracyjny. Zależy nam na budowaniu relacji między osobami obecnymi na kursie. Z tego powodu lekcje gotowania dostępne w naszej kuchni są doskonałą alternatywą dla wymyślnych wyjazdów i imprez dla pracowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

• Powierzchnia Studia Twój Kucharz I (bez zaplecza) – 150 m2
• Max liczba uczestników warsztatów – 35 osób
• Wyposażenie – stacje do gotowania + zaplecze + przestrzeń do konsumpcji (stoliki)
• Aranżacja przestrzeni – nowoczesny wystrój w stylu modnych, zachodnich winiarni (minimalizm, półki z winami, modne dodatki)
• Do dyspozycji nagłośnienie z bezprzewodowym systemem mikrofonów oraz dwa projektory z ekranami do prezentacji.
• Parking

Studio 2

Studio Twój Kucharz II

do 100 osób / warsztaty - degustacje - duże imprezy firmowe

Dodatkowo przestrzeń projektu Twój Kucharz zlokalizowana w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa przeznaczona na specjalne okazje - warsztaty dla większych grup, duże imprezy firmowe i konferencje z elementami kulinarnymi. Studio wyposażone w zestaw profesjonalnych stacji do gotowania i zaplecze kuchenne umożliwia nam organizację wydarzeń dla 100 osób. Idealne miejsce na live cooking i zajęcia z food pairingu.

• Powierzchnia Studia Twój Kucharz II (bez zaplecza) – 300 m2
• Max liczba uczestników warsztatów – 100 osób
Wyposażenie – stacje do gotowania (część warsztatowa) + zaplecze kuchenne (profesjonalna kuchnia restauracyjna) + duża przestrzeń do spotkań/ konsumpcji (część restauracyjna)
• Aranżacja przestrzeni – nowoczesny wystrój (minimalizm, modne dodatki)
• Do dyspozycji stałe nagłośnienie przestrzeni z bezprzewodowym systemem mikrofonów oraz dwa projektory z ekranami do prezentacji.

Partnerzy