Usługi dodatkowe

Lotna restauracja

Realizowany przez nas pomysł jest zaczerpnięty z kulinarnej awangardy Londynu. Najważniejsze w naszej idei jest wspólne spędzanie czasu i delektowanie się jedzeniem. Każdy z Klientów może wybrać dowolne, nawet najbardziej oryginalne miejsce, w którym nasi szefowie kuchni przygotują dla grupy przyjaciół, całej rodziny czy zespołu pracowników niespodzianki kulinarne. Wydarzenie jest planowane i komponowane za każdym razem inaczej, w niepowtarzalny i niekonwencjonalny sposób. Kulinarne spotkanie, które każdorazowo odbywa się w innym, niezwykłym miejscu jak np. dach biurowca, stara hala czy park.

Doradztwo dla gastronomii

Dzięki długoletniemu doświadczeniu Bartłomieja Płócienniaka zdobytemu na stanowisku Szefa Kuchni wielu renomowanych restauracji jesteśmy w stanie zaoferować Państwo profesjonalne usługi doradztwa w zakresie przygotowania nowego menu czy specjalistycznego szkolenia Państwa zespołu kucharzy. Nasze działania są planowane aby ich efektem był wzrost zysków z prowadzonej działalności gastronomicznej. Doradzimy i pomożemy Państwu przy otwieraniu nowych projektów biznesowych – restauracji, barów, stołówek. Przygotujemy dedykowane menu uwzględniające specyfikę miejsca i zadbamy o odpowiedni.

Kolacje degustacyjne

Niecodzienne wydarzenie kulinarne z menu degustacyjnym specjalnie przygotowywanym przez międzynarodowy zespół Szefów Kuchni Twój Kucharz. Potrawy i produkty specjalnie selekcjonowane i przygotowywane na tę okazję. Niepowtarzalne wrażania smakowe i wizualne. W ofercie wina dobrane do degustowanych potraw. Atrakcyjna oferta dla najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają nowych innowacyjnych propozycji na spotkanie biznesowe czy firmowe. Formuła polecana dla menedżerów szukających pomysłów na ekskluzywne przyjęcie dla swoich klientów – gości zagranicznych.

Imprezy okolicznościowe

Jeżeli mają Państwo pomysł na nietypowe wydarzenie, akcję z elementami kulinariów czy imprezę okolicznościową to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy niezbędny mobilny sprzęt do gotowania (stacje i akcesoria) i wyszkolony w tego rodzaju działaniach zespół kucharzy i obsługi, Imprezy okolicznościowe jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie w każdym wskazanym przez Państwa miejscu nie tylko w Krakowie ale i na terenie Polski.

Partnerzy