Akademia Kulinarna

Warsztaty dla każdego

Lubisz gotować w domu i dla przyjaciół ? Oglądasz programy kulinarne i czytasz książki z przepisami? Chciałbyś nabyć nowych umiejętności w kuchni? Twój Kucharz regularnie organizuje różnego rodzaju warsztaty i kursy dla osób, które chciałby nauczyć się podstaw gotowania lub poszerzyć swoje umiejętności kulinarne. Nauczymy cię gotować polski rosół, azjatycki ramen i demi glace, pokażemy jak filetować prawidłowo rybę i smażyć steka, przećwiczymy razem techniki krojenia, pokażemy również jak wykorzystywać przyprawy i alkohol w kuchni. Nauczymy i pokażemy jak prawidłowo dobierać wino do potraw. Przykładowe tematy naszych warsztatów.

Voucher na warsztaty może być również doskonałym pomysłem na prezent dla swoich bliskich – np. z okazji rocznicy ślub czy urodzin. Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym kalendarzem warsztatów i kursów.

Aktualne kursy

Obudzimy w Tobie pasję, krok po kroku pokażemy, jak w domowym zaciszu samemu przygotować najbardziej wyszukane potrawy. Nauczymy Cię jak cieszyć się wspólnym gotowaniem i wreszcie pomożemy odnaleźć swój indywidualny styl kulinarny. Wspólne odkrywanie smaków, tworzenie zaskakujących i niestandardowych kompozycji to podstawa naszej szkoły gotowania. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych warsztatach. Poniżej nasze aktualne propozycje. Jeśli chcielibyście Państwo wziąć w nich udział prosimy o kontakt. Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje programowe ze strony Państwa.

Lorem ipsum dolor sit amet

07.09.2017

Kuchnia dalekiego wschodu - Kuba Nowak


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Kup voucher

Jeżeli chcielibyście Państwo sprawić Państwo niespodziankę komuś bliskiemu w postaci Vouchera na warsztaty kulinarne, które odbywają się w naszym Studio prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia szczegółów.

Partnerzy