Dla biur podróży

Oferta dla biur podróży

Nasza oferta usługowa obejmuje obsługę kulinarną grup turystów z Polski i zagranicy. W ramach uatrakcyjnienia pobytu w Krakowie możemy zaproponować Państwa gościom udział w warsztatach tradycyjnej oraz nowoczesnej kuchni polskiej, jak również w specjalnie przygotowanych degustacjach czy spotkaniach przy polskim winie i nalewkach. Na tę okazję przygotowujemy menu złożone z najlepszych polskich produktów lokalnych, takich jak wędliny, sery, przetwory, warzywa i alkohole.

Live cooking – Cracow

W ramach współpracy jesteśmy otwarci na różnego rodzaju aktywności dostosowane do Państwa potrzeb. Możemy również zrealizować zlecenia związane z gotowaniem na żywo, tzw. „live cooking”. Kraków nie jest jedynym miejscem, w którym przyjmujemy tego typu zadania, gdyż pojawiamy się w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Zachęcamy do stałej współpracy – przygotujemy specjalną ofertę tylko dla Państwa Biura Podróży.

Wszystkie nasze usługi oferujemy na terenie miasta Kraków

Sprawdź dostępność

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją warsztatów kulinarnych lub innych aktywności w naszych przestrzeniach prosimy o zapoznanie się z kalendarzem dostępności, a następnie kontakt z nami w celu szczegółowego ustalenia formy i warunków realizacji współpracy.

Partnerzy